Třída mladších dětí s kapacitou 26 dětí, kterou vedou paní učitelky Jiřina Součková a Hana Černá. Třída se nachází ve staré budově mateřské školy.

Třída převážně předškoláků s kapacitou 25 dětí, kterou vedou paní učitelky  Gábina Blovská a Galina Srpová. Třída se nachází v novém pavilonu mateřské školy.

Tento týden bude zase trošku zkrácený podzimními prázdninami, ale to vůbec nevadí…my se vydáme s krtkem do lesa.

Budeme si povídat o tom, co v lese roste, dozvíme se něco o stromech…. listnatých, jehličnatých.

Budeme třídit plody stromů, tvořit z přírodnin.

Jeden den také budeme věnovat houbám.  Poznáte jedovatou houbu Muchomůrku červenou?

Určitě se do lesa vydáme na procházku, pokud nám to počasí dovolí.

Hned v pondělí máme pro celou rodinu připravenou „Dýňovou slavnost“, od 16:30 se na Vás těšíme ve školce s tvořivými dílničkami a dlabáním dýní.

Těšíme se na Vás

Hanka a Jiřka