Třída mladších dětí s kapacitou 26 dětí, kterou vedou paní učitelky Jiřina Součková a Hana Černá. Třída se nachází ve staré budově mateřské školy.

Třída převážně předškoláků s kapacitou 25 dětí, kterou vedou paní učitelky  Gábina Blovská a Galina Srpová. Třída se nachází v novém pavilonu mateřské školy.

Milá ptáčata,

tento týden si popovídáme o pravidlech, která musíme dodržovat v herně, třídě a na zahrádce. Tyto pravidla si poté vystavíme, protože opakování je matka moudrosti. Básničkou si připomeneme kouzelná slovíčka. Naučíme se jména všech kamarádů ve třídě a zaměstnanců, kteří se o nás ve školce starají. Zkusíme ztvárnit naše nové kamarády ze třídy. Protože jsme třída ptáčátek, ozdobíme si nástěnku právě ptáčátky. V závěru týdne se seznámíme s naším celoročním projektem.

Ten bude pro vás překvapením!

Těšíme se na vás.

Kája a Hanka