pro

Milé sovičky, zase po roce, jsou tu opět Vánoce! A my si je pořádně užijeme. Poslední týden v tomto roce nás čeká spousta zábavy a nasávání vánoční atmosféry. V úterý přijde Ježíšek do školky a snad vám nadělí nějaké dárky do školy a odpoledne společně zazpíváme vašim rodičům na vánoční besídce. Celý týden budeme vyrábět vánoční přání, ozdoby, poslouchat a zpívat vánoční koledy a také se půjdeme podívat k betlému ve Světicích, kde se setkáme s farářem. Přejeme Vám za celý kolektiv MŠ krásné a šťastné prožití svátků vánočních.

Gali a Gabi

pro

Poslední týden před Vánocemi si budeme užívat stromečku, vánoční pohody a hlavně, bude BESÍDKA.

Už od 15:30  bude ve školce divadélko pro všechny děti. Přiveďte tedy i své malé i větší sourozence.

Od 16:30 předvedou své vystoupení děti ze školky. Pak už si budeme užívat cukroví a dobrůtek. Prosíme, proto maminky, kdo už máte napečeno, přineste, prosím ochutnat :-)

Ve čtvrtek se půjdeme podívat na Betlém, tady ve Světicích máme krásný Betlém...a máme u něj schůzku s panem farářem, který nám bude o Vánocích vyprávět.

Proto určitě všichni přijďte do školky, ať nezmeškáte nadílku :-)

Těšíme se na vás Hani a Jiři

pro

Máme za sebou první adventní

vystoupení a další dvě nás čekají tento týden. V pondělí budeme

vystupovat pro všechny naše

babičky a dědečky, ve čtvrtek

zase v domově seniorů

ve Voděrádkách.

Mezitím si vyrobíme betlém a malé vánoční stromečky pro každého.

Těšíme se na vás

Gábi a Gali

pro

Milé sovičky, tento týden máme sv. Mikuláše, čerta a anděla. V pondělí si vyrobíme krásné zápichy s Mikulášem, andělem a čertem. V úterý nás navštíví čertík s pohádkou, ve středu si uděláme čertovský pracovní list a ve čtvrtek se všichni sejdeme v ZŠ na rozsvicení vánočního stromku od 16:30. V pátek budeme probírat další písmeno v pořadí- I. Naučíme si básničku o čertovi a andělovi, také čertovskou mazurku a zahrajeme si mikulášskou hru.

Těšíme se na vás.

Gali a Gábi

Leze z pekla, leze čert,

a to není žádný žert.

Po světě se rozhlíží

a zlobidla vyhlíží.

lis

Ač to venku nevypadá blíží se nám advent a s ním vánoční čas.

Abychom si mohli rozsvítit první adventní svíčku musíme si vyrobit adventní věnec.

Celé čekání na advent si také zpříjemníme adventním kalendářem s malými překvapeními.

Budeme pilně trénovat naše vánoční vystoupení a chystat dárečky na jarmark.

Těšíme se na vás.

Gábi a Gali